Turecka Przygoda

Sesje Zdjęciowe i Teledyski

Oferta

Nakręcenie teledysku, przygotowanie filmu reklamowego, prezentacja produktu, sesja fotograficzna – współczesne narzędzia marketingowe w szerokim zakresie korzystają z możliwości, jakie oferują plenery filmowe. Ich wybór dyktuje charakter przygotowywanego materiału, a nierzadko także budżet przedsięwzięcia. Turecka Riviera, Istambuł oraz okolice zapewniają przestrzeń, która doskonale wpisuje się w wymagania stawiane plenerom filmowym.

Do dyspozycji ekip filmowych oddajemy:

oryginalne plenery dostosowane tematycznie do scenariusza,
zaplecze noclegowe w postaci Apartamentów, które również można wykorzystać w produkcjach filmowych.
Naszym atutem jest różnorodność pleneru i doskonała lokalizacja. Oferujemy własny transfer podczas całego pobytu zapewniając dogodny i tani dojazd. Jednocześnie okolica rozpościera przed nami piękne, malownicze tereny, po których nie poznać tego, że znajdują się tak blisko dużego i prężnie działającego ośrodka miejskiego.

Dlaczego warto

Turcja to przedewszystkim przyroda idealne miejsce na sesje zdjęciowe, plenery teledysków. Jeśli macie pomysł poszukujecie czegoś nowego napiszcie do nas. Zorganizujemy Wam miejsce jakiego jeszcze nie widzieliście a wszystko to wraz z transportem i polska obsługą i za cenę kilkakrotnie niższą niż w Polsce.

Napisz do nas
oferta@tureckaprzygoda.pl