Turecka Przygoda

Wieczory Panieńskie

Oferta

Wieczór panieński jak z bajki

Wasza przyjaciółka już wkrótce zasili grono szczęśliwych mężatek? Koniecznie pomyślcie, w jaki sposób chcecie spędzić z nią ostatnią panieńską noc, by wspomnienia o tym wydarzeniu pozostały z Wami na długo. Jeżeli pragniecie, by ten symboliczny wieczór panieński pełen był niezwykłych atrakcji, pozwólcie nam zająć się jego organizacją.

Jesteśmy grupą profesjonalistów wyspecjalizowanych w przygotowywaniu wyjątkowych imprez. W naszych wygodnych i stylowych limuzynach poczujecie się, jak królowe życia. Wasza przyszła Panna Młoda z pewnością będzie zachwycona możliwościami naszych imprezowych pojazdów. Któż nie chciałby się przejechać po mieście różową limuzyną? Naszą rolą jest w pełni zadbać o Wasze niezapomniane przeżycia podczas wieczoru panieńskiego. Dzięki sporemu doświadczeniu dokładnie wiemy, jak to zrobić.

Wyjątkowe atrakcje we wspaniałych miastach

Wieczór panieński organizowany w Alanyi w Turcji z pewnością będzie imprezą o której warto opowiadać, gdy panów nie ma w pobliżu. Do dyspozycji przyszłej mężatki i jej świty mamy wygodne, prezentujące się wprost obłędnie limuzyny. Jeżeli macie ochotę popływać – mamy dla Was rejs luksusowym katamaranem. Oj – czujemy, że będzie się działo! A na koniec możemy zorganizować zakup prawdziwej tureckiej suknii ślubnej.

Kompleksowa organizacja wieczoru panieńskiego
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że na wszystko brakuje czasu, dlatego nasza imprezowa ekipa zajmie się w pełni organizacją najbardziej niesamowitego wieczoru panieńskiego dla Waszej przyjaciółki. Stale będziemy do Waszej dyspozycji, gotowi wprowadzić w życie wszystkie szalone pomysły na dobrą zabawę. Z nami poczujecie się bezpiecznie i śmiało ruszycie w ten wyjątkowy wieczór wraz z przyszłą Panną Młodą na podbój Tureckiej Riviery.

Zadbamy o Wasz komfort

Wieczór panieński to doskonały moment, by przyszła mężatka mogła odreagować zmęczenie i stres związany z przygotowaniami ślubnymi. Jako jej najlepsze przyjaciółki możecie sprawić, by dziewczyna w końcu mogła się odprężyć i pomyśleć o sobie. Nie da się ukryć, że przewidujemy dla niej całą masę przyjemności. Waszym zadaniem będzie dotrzymywanie jej towarzystwa i doskonała zabawa. Gdy zmęczone przeżyciami będziecie miały ochotę bezpiecznie schronić się w miękkim łóżku – pomożemy Wam znaleźć godny zaufania hotel w bardzo korzystnej cenie.
Jesteście gotowe wyruszyć z przyszłą Panną Młodą w niezapomnianą przygodę, pełną zabawy i tańca? My nie możemy się doczekać, by ją dla Was zorganizować.

Jesli chcesz wycenić swój wyjazd napisz do nas
oferta@tureckaprzygoda.pl