Turecka Przygoda

Wycieczki V.I.P

Oferta

Uwaga jeśli szukasz zatłoczonych autokarów, biegania po atrakcjach, jedzenia w restauracjach dla turystów to zapraszamy do innych biur podróży!

Chcemy każdemu kto przyjedzie na Riwierę Turecką zaoferować dawkę niezapomnianych doznań. U Nas nie wpłacasz zaliczki przed wycieczką. Opłatę dokonujesz w dniu wycieczki u przewodnika.
Mamy do Ciebie zaufanie bo chcemy abys ty miał zaufanie do nas.

Skupiamy się na zwiedzaniu jak największej ilości miejsc. Zorganizujemy Wam czas wolny wg waszych upodobań i gustów. Masz rodzinę ,małe dzieci , jesteś seniorem,studentem? Szukasz ciekawych miejsc i pomysłów na spędzenie czasu wolnego poza hotelem? Dla każdego mamy coś do wyboru.


Jesteśmy lokalnym biurem podróży polsko-tureckim działającym w Turcji z dużym doświadczeniem. Obsługujemy rejon Riwiery od Alanyi, przez Side, Belek do Antalyi. Organizujemy wycieczki fakultatywne z regionu Alanya, Side,Belek, Antalya, Kemer, Fethiye, Marmaris, Bodrum ,Kuşadasi, Izmir , Kapadocja, Stambuł. Z nami możecie również zwiedzić prawdziwą Azję.

Organizujemy wycieczki objazdowe, dzięki którym możecie zobaczyć Turcję po stronie Europejskiej jak również część Azjatycką. Zabierzemy Was w najpiękniejsze i najciekawsze zakątki Turcji. Dla chętnych organizujemy trekking po górach, dolinach Kapadocji, jak również narty w Turcji zimą. Na każdej naszej wycieczce będzie przewodnik polskojęzyczny. Wycieczki z nami to przede wszystkim profesjonalizm, punktualność i życzliwość ,jak również na życzenie klienta indywidualnie dobrany program wycieczki. Szukasz sprawdzonych lokalnych biur podróży?

Napisz do nas a my złożymy Ci spersonalizowana wycieczke pd Twoje potrzeby U nas nie czekamy na to aby zebrała sie grupa
My pojedziemy z kazdym nawet indywidualnie.
Bo to jest Twój czas i Twoje wybory

Napisz do nas a prześlemy Ci dokładne wyceny tego co chcesz zobaczyć
oferta@tureckaprzygoda.pl